Вантажиться...

Назва тому

Видавець

Анотація

У бібліографічному покажчику надано відомості про дисертації за період 1947-2010 рр., що зберігаються у фонді бібліотеки Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Покажчик містить 435 робіт і дає змогу ознайомитись з фондом дисертацій в хронологічному порядку.

Опис

Бібліографічний покажчик дисертацій, наявних у фонді бібліотеки Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (1947-2010 рр.) [Текст] / уклад.: Бондар І. В., Васільєва Н. В., Кучерова С. Ю ; ред. І. В. Балабан . – Миколаїв : НУК, 2010. – 99 c.

Ключові слова

наукова бібліотека НУК, дисертації, бібліографічний покажчик, наукові дослідження

Бібліографічний опис